«У світі усе починається з мами»

Мама – найкраща людина у світі,

Знають це всі: і дорослі, і діти

Тож поговорим відверто між нами:

В світі усе починається з мами!

У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітерець приносить до нас свято – День матері. Свято матері – свято любові. Воно схоже на ніжну травневу квітку, від якої не хочеться відводити очей. Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. Детальніше “«У світі усе починається з мами»”

У 5-А класі Новоселицького ліцею №1 було проведено  виховну справу до Дня матері «Усе починається з мами».

Метою виховного заходу було розширення і поглиблення знань учнів про значення матері в житті людини, формування у дітей культури почуттів, виховання в них поваги та любові до матері, бережливого ставлення та вміння висловлювати свої почуття до неї.

Діти уважно переглянули відеоролик «Притча про маму». Душевно лунали пісні про маму.  На завершення дійства  діти виготовили листівки «Тобі, найдорожча у світі»  щоб висловити щирі почуття до своїх матерів.

Святкування Дня матері – це чудова можливість висловити свою  безмежну вдячність за все, що роблять для нас наші мами, за їх любов і розуміння. Немає на землі людини ближчої і дорожчої, ніж мама. Мама – це не тільки добрі очі, дбайливе серце, ніжне дихання і ласкаві руки рідної людини. Мама – це ще й ангел-охоронець. Вона завжди оберігає від неприємностей, переживань і проблем.

Зі святом, дорогі Мами!

Нехай Ваші добрі очі й світлі усмішки завжди осявають долю Ваших дітей і долю нашої рідної країни.

Класний керівник       Є. Каптар