Скажемо – СТОП торгівлі людьми!!!

Торгівля людьми – нагальна проблема сьогодення. У світі процвітає работоргівля… За оцінками експертів у світі щороку від двох до чотирьох мільйонів осіб стають жертвами торгівлі людьми. У наш скрутний час і всередині нашої держави можна потрапити в тенета работоргівців.

В умовах нинішньої ситуації в Україні , коли наш народ чинить опір російським загарбникам, в 9-Б класі Новоселицького ліцею №1 05.04.2022 року  було проведено бесіду щодо запобігання торгівлі людьми в умовах воєнної агресії. Метою даного заходу було інформування учнів про пріоритети в освітній діяльності щодо запобігання торгівлі людьми та  підвищення загального рівня правової свідомості дітей та молоді, формування навичок безпечної поведінки під час подорожі, у новому місці перебування та вдома, виховання поваги до прав та основних свобод людини, толерантне ставлення до потерпілих від торгівлі людьми.

Відповідно до статей 7, 9, 20, 21, 22, 23, 24 Закону України «Про протидію торгівлі людьми». Детальніше “Скажемо – СТОП торгівлі людьми!!!”

Торгівля людьми: міф чи реальність?

05 квітня 2022 року в  7-А класі  відбулася виховна справа в дистанційному режимі «Торгівля людьми: міф чи реальність?». Захід був спрямований на те, щоб поглибити знання школярів про проблему торгівлі людьми. Проведено мозковий штурм «Торгівля людьми – це…»; обговорено причини торгівлі людьми, а також спростовано найпоширеніші міфи стосовно торгівлі людьми. Наприкінці виховної справи було переглянуто відео «Не стань товаром на шляху до мрії!».

Організація подібних заходів виховує в школярів почуття відповідальності за свої вчинки, доброзичливість, людяність, пошану до людської особи.

Класний керівник        У. Житарюк