Безпечний Інтернет для дітей

На сьогодні Інтернет відіграє важливу роль в житті сучасної людини. Глобальна мережа Інтернет – це необмежений ресурс, який може бути використаний як для навчання, так і для відпочинку та спілкування з друзями. Але вміщаючи в себе великий інформаційний, навчальний та розважальний потенціал, Інтернет може бути небезпечним та становити певний ризик, особливо для дітей. Тому, в наш час,  важливо говорити з дітьми про те, що Інтернет може приховувати також і небезпеку.

В рамках тижня «Безпечний Інтернет» з учнями 1 – А класу проведена

інформаційно-просвітницька вітрина «Безпечне користування Інтернетом».

Переглянувши відеоролик «Безпека дітей в Інтернеті», мультфільм «Увага Інтернет» із серії «Корисні підказки» та обговоривши ситуації, в які потрапили герої, діти склали правила безпечної поведінки в Інтернеті й вирішили дотримуватися їх.

Класний керівник: Горбатюк Г.О.