«Герої нашого часу»

У Новоселицькому ліцеї № 1 проходить тиждень «Герої нашого часу».  З учнями 3 – А класу було проведено виховну справу «Ангели небесного легіону». Діти переглянули відео «Герої Небесної Сотні». Довідалися про історичні події 2014 року в Києві. Небесною Сотнею називають загиблих учасників Революції Гідності. Це українці, які загинули в Києві на Майдані за честь, за волю, за право бути українцем, за свободу, за свою Батьківщину. Їх було більше 100 людей, різних за віком, за освітою. Але їх об’єднала спільна мета – боротьба за інтереси народу, за краще життя.

Щороку в Україні відбуваються акції «Ангели пам’яті». Учні виготовили ангелочків на знак вдячності, поваги. Тепер вони оберігають наш спокій з небес. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв. Будемо пам’ятати завжди. Герої не вмирають.

Класний керівник: С.І. Волканеско