Спомин про ангелів небесного легіону

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”.

15 лютого напередодні цього дня учні 4-Б класу Новоселицького ліцею №1 вшанували їхню пам’ять. Під час виховної справи згадали прізвища та імена саме тих громадян, які загинули на Майдані і завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Діти подивились рекомендоване відео «Ангели небесного легіону», під час перегляду якого пригадали кого ми називаємо «небесною сотнею», ким були ці 107 героїв, з різних куточків України, які стали небесними ангелами. Потім намалювали патріотичні малюнки із зображенням небесних ангелів та лозунгом «Вічна пам’ять героям!».

Хвилиною мовчання завершився спомин про ангелів небесного легіону. Світла пам’ять Героям Небесної Сотні!

Класний керівник 4-Б класу: Оксана Сірякова