«Єдиний скарб у тебе – рідна Батьківщина»

Україна живе у серці кожного українця. Любити, знати історію та звичаї своєї Батьківщини — святий обов’язок усіх її жителів. В рамках тижня  «Єдиний скарб у тебе – рідна Батьківщина», учні 2-А класу переглянули мультфільм «Державні символи України». Трішки погралися та перевірили свої знання про нашу країну за допомогою веселої гри-вікторини про Україну  «В моєму серці Україна». На завершення дітки створили спільний проєкт «Моя Україна» . На основу з картою України  учні приклеїли сердечка з написами. Елементи синього і жовтого кольорів розмістили таким чином, що утворився прапор України. Сьогодні ми ще раз пригадали українські звичаї і традиції, символи нашої держави. Бо знати та пам’ятати це потрібно, тому що ми   живемо в Україні, нашому рідному краї. А велика, священна і прекрасна любов до Батьківщини жила, живе і житиме в усіх чесних і щирих серцях.

Класний керівник: Ельвіра Куті