На веснянім видноколі зайнялась зоря.

Свято в школі! Свято в школі!

День останнього дзвінка.

Саме з цих слів і розпочався останній святковий урок на тему «Прощавай , початкова школо!» для учнів 4-А класу. Діти переглянули презентацію про їх шкільне життя, поділились спогадами та виготовили власну випускну стіннівку. Також учні взяли участь у грі-вікторині «Випускники-мільйонери», під час якої давали відповіді на нескладні, дещо з «ізюминкою», запитання.

Але, на жаль, цей навчальний рік та це світле і радісне свято проходить у воєнний час, тому четвертокласники вшанували хвилиною мовчання героїв, які заплатили своїм життям за нашу свободу.

Дорогі мої учні! Сьогодні прекрасний день – день вашого випускного! Сьогодні ви прощаєтеся з початковою школою. Попереду у вас нові класи, нові вчителі та нові заняття. Але я прошу вас озирнутися назад. Згадайте, як добре нам було в нашому улюбленому і затишному класі. Згадайте – і ніколи не забувайте! Ми були разом чотири роки. Кожен день ми відкривали для себе щось нове. Дякую вам за ваші старання і вміння! Бажаю вам, мої дорогі учні, величезних успіхів у подальшому навчанні та творчого натхнення. Розвивайте в собі почуття відповідальності та поваги до всього, що вас оточує. Разом ви сила!

Також безмежно хочу подякувати вам, батьки моїх випускників, за те, що ви виростили таких хороших і добрих дітей. Низький уклін вам!

Мирного неба! Слава Україні! Слава ЗСУ!

З любов’ю, ваша Крістіна Валеріївна!