Урок мужності «Герої рідного краю»

Сьогодні як ніколи дуже важливим є національно-патріотичне виховання, тобто формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації. Це не просто високі, красиві слова. Адже врешті-решт від цього залежить доля нашої України.

І гасло «Душу-Богові, життя-Україні, честь-для себе» є актуальним як ніколи.

Відзначаючи День козацтва, захисників та захисниць України, учні 6-Бкласу зустрілися  із  випускником нашої школи, сержантом Боднарюком Сергієм Олександровичем.

Цей захід був організований разом із шкільним бібліотекарем  Луник Валентиною Дмитрівною.

Дітей надзвичайно вразила розповідь воїна. Вони почули і про героїзм, мужність, побратимство, і великий труд там, на фронті. А найголовніше – це сильна стійка віра у нашу Перемогу! На запитання дітей, що допомагає нашим воїнам там триматися, почесний гість відповів, що це і любов, і підтримка, і допомога усього світу, а особливо дітей.

І ось так щодня, по краплинці наші школярі вчаться розуміти справжні цінності нашого сьогодення.

Валентина Гушила,      класний керівник 6-Б класу