Урок мужності «Захисникам України присвячується…»

Урок мужності під назвою «Захисникам України присвячується…» у 9 Б був проведений з метою вшанування і підтримки наших воїнів, які мужньо захищають нашу країну. Під час уроку ми разом з учнями пригадали всіх тих, хто стоїть на передовій, ризикуючи своїм життям заради миру та безпеки в Україні.

Один із символічних елементів уроку була стіннівка, на якій учні розмістили свої побажання та слова підтримки для воїнів. Ця стіннівка стала своєрідним знаком підтримки та єдності нашого класу з нашими героями.

Під завершення уроку ми вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання, нагадуючи про велику ціну, яку вони заплатили за наше майбутнє та безпеку. Урок мужності став важливою подією для наших учнів, допомігши їм виразити свою підтримку та вдячність тим, хто стоїть на захисті України.

Класний керівник                                      Блейбер С.О.