«Вірю в майбутнє твоє, Україно!»

В Новоселицькому ліцеї №1 проходить місячник шкільних бібліотек під патріотичним гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!». Валентина Луник, шкільний бібліотекар разом з класним керівником Яною Дисар в рамках місячника зорганізували  зустріч в 6-В класі з місцевою волонтеркою Юліанною Фігурською, яка активно підтримує ЗСУ та збирає необхідні ресурси для військових на передовій. Україна – країна, яка переживає складні часи через війну росії проти України. Військовослужбовці віддають своє життя та здоров’я, щоб захистити свою батьківщину. Багато українців прагнуть допомагати військовим та виразити свою підтримку. Юліана розповіла шестикласникам про свій досвід роботи, про те, як вона допомагає військовослужбовцям та їх родинам. Учні слухали розповідь із зацікавленістю та співчували воїнам, які ризикують своїми життями кожен день. Волонтерка принесла дітям для ознайомлення прапор України із підписами військових частин, шеврони, використані патрони та уламки від шахедів та снарядів.

Після розмови з Юліанною учні передали волонтерську допомогу від школи – коробку із продуктами харчування для військових.  Зустріч з волонтеркою, яка допомагає ЗСУ, не лише надихнула учнів на вчинки, але й відкрила їм очі на важливість громадянської відповідальності та підтримки тих, хто захищає країну.  Ця зустріч була не лише навчальною, але й надзвичайно важливою для формування громадянського ставлення та патріотизму серед молодого покоління. Вона нагадала учням, що навіть невеликий внесок може мати велике значення для тих, хто потребує допомоги.

Яна Дисар, класний керівник 6-В класу