«Людина і професія»

Виховна справа в 9-Б класі, під керівництвом класного керівника, була присвячена темі “Людина і професія”. Під час цієї виховної справи учні отримали можливість ознайомитися з інформацією про вибір професії, яка була представлена на стенді у нашому ліцеї. Головною метою цього заходу було формування позитивного ставлення та готовності учнів до свідомого вибору професії.

Під час виховної роботи акцент був зроблений на розвиток особистісних якостей учнів, таких як цілеспрямованість, ініціативність та розсудливість. Учні мали можливість проявити свої творчі здібності та пізнавальні інтереси через обговорення різних професійних шляхів.

Завдяки цій виховній справі, учні розвинули інтерес до різних професій, отримали більше інформації про майбутні можливості у світі праці, та набули навичок, які сприятимуть їхньому свідомому вибору професії у майбутньому.

Класний керівник        Блейбер С.О.