В 2-Б класі Новоселицького ліцею № 1 пройшов бібліотечний урок  з Валентиною Луник «Медіавіконце: мандрівка до бібліотеки. Як вибрати потрібну книжку? Створення листівки про користь читання». Мета: продовжувати знайомити учнів із бібліотекою, її відділами, правилами користування бібліотекою; пояснити значення слів: бібліотека, абонемент, читальна зала; формувати вміння самостійно вибирати книгу; розвивати навички говоріння і слухання, уміння висловлювати свої думки, культуру мовлення; виховувати інтерес до читання, розуміння користі читання, любов до книг.

Другокласники повторили правила поведінки в бібліотеці, розказували прислів’я про книгу, слухали поради Валентини Луник і вчилися самостійно вибирати книгу,  здобувати з книг, малюнків необхідну інформацію, знаходити конкретні відомості. Діти із задоволенням пограли в гру «Незакінчене речення». Вдома школярі створили листівки про користь книг.

Класний керівник Ірина Чебан, шкільна бібліотекарка Валентина Луник