Екскурсія до пожежно-рятувальної частини

В рамках проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» 25 жовтня учні 1-А та 1-Б класів відвідали пожежно-рятувальну частину. Мета візиту – ознайомлення дітей зі Службою порятунку та правилами безпеки життєдіяльності.

Під час екскурсії першачки мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Чернівецького районного управління ГУ ДСНС України у Чернівецькій області капітан служби цивільного захисту Рибак І.В. розповів, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей.

Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу відчути себе в ролі рятувальників. Учні були в захваті від такої насиченої та сповненої неочікуваними моментами екскурсії.

Дякуємо співробітникам пожежно-рятувальної частини за захоплюючу та пізнавальну екскурсію!

Класні керівники 1-х класів                                       Кочервей К.В.

Сірякова О.В.