Тиждень основ безпеки життєдіяльності у 8-х класах

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі. Життєве  необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.

Основна мета проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» – допомогти сформувати в учнів свідоме ставлення до свого життя і здоров’я, оволодіти основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоров’я поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій.

В рамках цього тижня у 8-А та 8-Б класах відбулась зустріч з медичним представником Новоселицької ЦРЛ Грубляк Брендою. Вона розповіла дітям про основні захворювання, які спостерігаються у дітей в осінню пору у зв’язку із зниженням температури і як не захворіти, показала, що є в медичному чемоданчику кожного працівника при виїздах до пацієнтів, деяким учням виміряла  тиск.  Також нагадала про основні профілактичні заходи під час COVID 19.

Зустріч була цікавою та змістовною.

Класні керівники 8-х класів Р.Г. Одажіу, Ю.Р. Андрицька