Зустріч в рамках кампанії “16 днів проти насильства”

Будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі та віку, є порушенням прав людини.

Про важливість вчасного реагування на ці прояви та вчасного звернення постраждалих за допомогою до спеціалізованих служб підтримки говорили на спільному заході, присвяченому Всеукраїнській кампанії “16 днів проти насильства” працівники – інспектор ювенальної превенції Чернівецького РУП ГУНП в Чернівецькій області старший лейтенант поліції Гуцу Роман Дмитрович та психолог КУ «Центр надання соціальних послуг» Свекла Михаела-Родіка Петрівна. Детальніше “Зустріч в рамках кампанії “16 днів проти насильства””

«Попередження домашнього насильства щодо дитини»

В рамках Акції «16 днів проти насильства» 29.11.23 р. відбувся круглий стіл педагогів початкової ланки  та працівників психологічної служби школи  «Попередження домашнього насильства щодо дитини».

Учасники обговорили питання  актуальності проблеми насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми, ролі класних керівників  початкової ланки школи у моніторингу фізичного , психологічного та соціального благополуччя дітей, співпраці з психологічною службою школи та механізму перенаправлення. В ході обговорення висловлювалися думки  щодо форм та методів роботи з батьками з профілактики жорстокого ставлення до дітей , пропагування сімейних цінностей та демократичного стилю виховання в сім’ї. Також опрацьовано алгоритм захисту дитини від неправомірних дій дорослих.