«Попередження домашнього насильства щодо дитини»

В рамках Акції «16 днів проти насильства» 29.11.23 р. відбувся круглий стіл педагогів початкової ланки  та працівників психологічної служби школи  «Попередження домашнього насильства щодо дитини».

Учасники обговорили питання  актуальності проблеми насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми, ролі класних керівників  початкової ланки школи у моніторингу фізичного , психологічного та соціального благополуччя дітей, співпраці з психологічною службою школи та механізму перенаправлення. В ході обговорення висловлювалися думки  щодо форм та методів роботи з батьками з профілактики жорстокого ставлення до дітей , пропагування сімейних цінностей та демократичного стилю виховання в сім’ї. Також опрацьовано алгоритм захисту дитини від неправомірних дій дорослих.