Скажемо булінгу «Ні!»

В рамках виховного тижня «Подумай про майбутнє – обери життя» до учнів 1-Б класу на виховну справу завітала соціальний педагог Новоселицького ліцею №1 Кочервей К.В.

Разом вони переглянули мультфільм «Жив собі чорний кіт», а потім замислилися над тим, як важко доводиться чорним котам, яких всі бояться і намагаються гнати подалі, адже вони нібито обіцяють неприємності.

В ході бесіди учні переконались, що всі ми різні і тому  буває так, що одні нетерпимі до інших. Часто той, хто відрізняється від оточуючих, частіше залишається на самоті та стає об’єктом насмішок, а іноді – й проявів колективного цькування. Сьогодні  дуже багато говорять про толерантність, булінг, мобінг і завдання вчителів запобігти виникненню цих явищ в дитячому колективі ще змалку.

Сподіваюсь, що мої першокласники зрозуміли, що треба дружити з усіма, не дивлячись ні на які вади чи особливості.

Класний керівник 1-Б класу: Оксана Сірякова