ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКИ НОВОСЕЛИЦЬКОГО ЛІЦЕЮ №1 ДОЛУЧИЛИСЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ТИЖНЯ ЧИТАННЯ

Погодьмося, що промоція читання є важливим чинником розвитку людського потенціалу, адже читання – основа життя самобутньої освіченої нації, гарна ідея для дозвілля, необхідність на шляху професійного зростання та соціальної адаптації, збереження ментального здоров’я тощо.

Саме тому учні 11 класу Новоселицького ліцею № 1 разом з учителькою української мови та літератури Уляною ЖИТАРЮК долучилися до цієї акції, гаслом якої цьогоріч є «Бути своїми».

Ми організували та провели читацький клуб під назвою «Те, чого не можна завоювати (за романом В. Підмогильного «Місто»)». Під час зустрічі вільно обговорено сюжет роману,  а також розпізнано символи та зашифровані меседжі тексту. Проте особливу увагу ми приділили жіночим образам роману, зачитали уривки, де фігурують Надійка, Зоська, Мусінька та Рита. Родзинкою засідання читацького клубу стало моделювання татуювань, які зробили б собі героїні. Ця робота надзвичайно сподобалася школярам. Класичній літературі потрібен модерний підхід – ковток свіжого повітря.

Будьмо своїми! Читаймо разом!

Уляна ЖИТАРЮК, учителька української мови та літератури