Наші воїни – захисники держави

З метою формування національної свідомості учнів, формування уявлення учнів про обов’язок, мужність, героїзм,  виховання поваги до армії, гордості за те, що ми – українці, до Дня Збройних Сил України в 2-Б класі пройшов виховний захід «Наші воїни – захисники держави».  Діти ознайомились з традицією та історією державного свята «День Збройних Сил України»,  вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх, хто загинув, захищаючи свій народ, рідну Україну, намалювали листівки для захисників України.

Другокласники дійшли висновку, що служба в армії є почесним обов’язком кожного юнака. Саме армійська служба виховує у воїнів силу, витримку, сміливість, почуття гордості та відповідальності за свою Батьківщину.

Класний керівник Ірина Чебан