Знаємо права, дотримуємося законів

У рамках Тижня правового виховання в 9-А класі відбулася виховна справа «Право і закон», під час якої учні поглибили знання в правовій сфері, обговорили документи, які визначають їхні права та обов’язки.

На заході учні зачитували та аналізували  витяги з  Конституції України та Конвенції прав дитини. Також переглянуто та обговорено відео «Права дітей і підлітків».

Від народження ми маємо певні права, які гарантовані і захищаються державою. Їх усі повинні знати й реалізовувати щодня. Але пам’ятаймо: наші права не повинні порушувати права інших. З часом збільшується кількість обов’язків і відповідальності. Існують закони, які визначають обов’язки. Ми мусимо їх знати, бо незнання закону не звільняє від відповідальності за вчинки, дії або бездіяльність.

Пресцентр 9-А класу