«Якщо ви вірите в чудеса, як віримо в нього ми, тоді разом можемо чинити добро»

День Святого Миколая – це дивне свято для всіх, хто вірить в чудеса. Тому, щоб гарно та з користю провести час учні 5-Б та 6-А класів разом з батьками вирушили у незабутню подорож до Маєтку Святого Миколая, який розташований серед мальовничої природи українських Карпат у Косівському районі Івано-Франківської області.

У маєтку в засніжених Карпатах дітей очікували найказковіші та незабутні враження. Діти відвідали будиночок Св. Миколая, побачили кімнату з дитячими листами, кімнату новорічних іграшок, покої Св.Миколая та робочий кабінет. Феєричною для дітей була зустріч з Миколаєм, який привітав діток та спитав чи були вони чемними; послухав вірші та колядки. Наприкінці зустрічі діти отримали солодкі подарунки.

Подорож продовжилась цікавою екскурсією до козячої еко ферми сирів. Діти із задоволенням та цікавістю спостерігали за кізочками та підгодовували їх; змогли продегостувати  та придбати вироби із козячого молока.

Подорож залишила по собі гарні та позитивні враження.

Класні керівники Оксана ПЕТРОВА та Наталія ПІДЛІСНА