Безпечна поведінка – безпека життя!

Для одних зимова пора бажана та довгоочікувана, час для відпочинку на льоду, для інших вона пов’язана із дискомфортом від холодів, заметілей, можливим травмуванням під час ожеледиці та небезпекою провалитися під лід. Багато хто іноді забуває про небезпеку, яку може приховувати лід, а саме тонкий лід. Нехтують усілякими попередженнями й правилами безпеки насамперед діти, тому з метою запобігання нещасним випадкам в 6-В класі була проведена виховна справа «Обережно, ожеледиця. Правила поведінки в зимовий період», під час якої учні переглянули відеоролики з даної тематики, опрацювали пам’ятку з безпеки життя. Діти дізнались, що найбільш небезпечна крига – перша й остання, адже така крига надзвичайно тонка, неміцна і не витримує маси навіть маленької дитини. Також для батьків був організований онлайн-інструктаж «Обережно, ожеледиця! Обережно, тонкий лід!» з ознайомленням зі способами рятування на льоду як дітей, так і дорослих. Тому, пильнуймо  дітей, не дозволяймо їм грати на льоду, проводьмо з ними профілактичні бесіди. І пам’ятаймо! Біду завжди легше попередити!

Яна Дисар, класний керівник 6-В класу