Незабаром почнуться зимові канікули, яких з нетерпінням чекають діти.

В рамках тижня з ОБЖ з учнями 4- А класу  Новоселицького ліцею №1 було проведено гру  «Подорож у світ безпеки».

Мета гри: розширити та закріпити поняття дітей про правила поведінки на вулицях і дорогах , розвивати спостережливість, увагу, уміння і навички свідомо дотримуватись правил дорожнього руху, щоб уникнути травматизму і нещасних випадків, виховувати почуття обов’язку і відповідальності. Учні дізналися з презентації, що безпека життя -це дуже важливо. Переглянули відеоролик  «Мої безпечні зимові канікули». Повторили правила дорожнього руху. Пройшли цікавими лабіринтами: «Так чи ні», «Світлофорик»,  «Запитайлик», вікторину  «Хто на чому їздить» та закріпили правила для пішоходів. Розглядали різні ситуації, щоб уникнути неприємностей. Всі обіцяли дотримуватись правил та бути уважними на дорозі. Пам’ятайте! Життя – найбільша цінність.

Класний керівник: Світлана Волканеско.