Ожеледиця – небезпека для дорослих і малих

Коли на вулиці морози, діти часто відправляються на вулицю, щоб весело провести час. Тому дуже важливо пам’ятати про правила безпечної поведінки у зимовий період. Особливо небезпечною у холодний період – ожеледиця. Саме тому, під час виховної справи класний керівник нагадала учням 6-А класу Новоселицького ліцею №1, як потрібно себе поводити під час ожеледиці та які можливі наслідки такої прогулянки.

Здоров’язберігаюча справа мала на меті повторення і закріплення правил поведінки під час ожеледиці. Діти змогли переглянути відеоролик, який показав небезпеку ожеледиці і як уникнути травмувань коли на вулиці слизько. Завершальним етапом бесіди з дітьми було складання пам’ятки „Обережно, ожеледиця!”

Наталія Підлісна класний керівник 6-А класу