Обережна поведінка – запорука життя і здоров’я!

Незабаром розпочнуться зимові канікули. Але для того, щоб канікули були веселими й корисними, необхідно пам’ятати про безпечну поведінку. Саме тому, в рамках шкільного тижня знань з основ безпеки життєдіяльності для учнів 2-А класу проведено виховний захід «Правила поведінки з електроприладами». Завданням було поглибити поінформованість та знання учнів про правила безпеки при користуванні побутовою технікою, сформувати навички обережного поводження з електроприладами, правильної  поведінки під час виникнення пожежі.  Діти подивилися й обговорили мультфільм «Уроки обережності  Тітоньки Сови. Побутові прилади», «Фокс і Трот поспішають на допомогу. Пожежа»,  закріпили свої знання під час гри «Так чи ні!», вчилися правильно й безпечно користуватися побутовими приладами.  Другокласники зрозуміли, що електричною технікою  слід користуватися обережно й уважно, чітко  дотримуватися правил безпеки, щоб не трапилось біди.  Бо найбільша цінність суспільства – людина, її життя і здоров’я.                          Класний керівник: Горбатюк Г.О.