«Безпека дитини в інтернеті»

З кожним новим поколінням підвищується рівень проникнення Інтернету в сім’ї. Сьогодні все більше дітей користується Інтернетом для спілкування, пошуку інформації, ігор, скачування мультимедійного контенту. З розширенням можливостей в онлайні зростають і ризики.

Згідно плану виховної роботи (06.02-10.02 тиждень «Безпечний інтернет»), 07.02 учні 3-Б класу були ознайомлені з презентацією на тему «Безпека дитини в інтернеті». Найбільш популярні за відвідуваністю серед дітей ресурси в Інтернеті – сайти соціальних мереж – таять в собі найбільшу загрозу з точки зору доступності особистої інформації для сторонніх, тому питання безпеки в мережі більш ніж актуальне.

Учні ознайомилися з найбільш поширеними типами загроз, з якими вони можуть зіштовхнутися в інтернеті, викладаючи чи переглядаючи сумнівну інформацію, а також з пам’яткою «основні правила безпечної роботи в інтернеті».

Класний керівник   В. Гуцуляк