«Комп’ютерна залежність – це небезпечно!»

В рамках тижня «Безпечний Інтернет», що проводиться цього тижня в Новоселицькому ліцеї №1, учні 5-В класу разом із класним керівником Яною Дисар та соціальним педагогом Крістіною Кочервей  взяли участь у тематичному діалозі «Комп’ютерна залежність – це небезпечно!». Розмова йшла про те, що  досить важливу роль у житті кожного підлітка у наш час становлять інформаційні технології, а саме : комп’ютери, телефони, плеєра та інші, але не кожен замислюється над мінусами цих новинок. Радіо-магнітні хвилі сильно впливають на ритм серця і тиск. А щодо комп’ютерів, то у більшості молоді, ігри викликають тотальну комп’ютерну залежність. Що робити, щоб уберегтись від негативних впливів від цих засобів, чи є альтернатива комп’ютерній залежності – своїми роздумами ділились п’ятикласники, висловлювали думки про важливість  спілкування з друзями та батьками. Були думки і про те, що комп’ютер полегшує існування людини, допомагає знайти необхідну інформацію, підготуватися до уроків. По завершенню діалогу, учні розробили власні правила за тематикою «Щоб не стати геймер-залежними», які обіцяли впроваджувати в своє повсякденне життя.

Яна Дисар, класний керівник 5-В класу