#вихованняБуковини2023#ЯуБезпеці

08 лютого 2023 року для учнів 8-А класу відбулася інформаційна кампанія «Я в безпеці» на базі пункту незламності в пожежно-рятувальній частині ДСНС України (вулиця Центральна, 63) із залученням працівників ДСНС.

«Пункт незламності» — проєкт української влади, який ініціювали в листопаді 2022 року на фоні масованих обстрілів критичної інфраструктури з боку росії під час російсько-української війни. Пункти незламності — це місця, де передбачені тепло, вода, електрика, мобільний зв’язок тощо. У цих пунктах можна зігрітися, випити чаю чи зарядити телефон. Такі наметові «острівці безпеки» створюють у Державній службі з надзвичайних ситуацій.

Школярі ознайомилися із правилами роботи пункту. Когут Іван Ілліч, начальник КРУ захоплююче та цікаво розказав, скільки людей може прихистити пункт незламності, як довго можна залишатися в пунктах, провів детальний огляд стаціонарного та мобільного пунктів.

Тримаймось і допомагаймо один одному подолати темні часи. Усе буде Україна!

Даців Ксенія, учениця 8-А класу