«Безпечний інтернет для учнів»

Тисячі людей в усьому світі об’єднуються та беруть участь у різних заходах заради просування ідеї відповідального використання онлайн-технологій та мобільних приладів. До Міжнародного дня безпечного інтернету та в рамках тижня у  2-А класі учні долучилися до обговорення питання безпечної поведінки в Інтернеті, потенційних загроз. Виготовили Лепбук “Інтернет Безпека”, переглянули відеоролик«Безпечний інтернет для учнів» .   На початку   роботи діти дізнались тему і мету роботи, а саме про інтернет та  небезпеки, які можуть очікувати людей, які користуються ним. Учням було запропоновано розгадати ребуси.  Кожна група працювала над інформацією, стосовно теми, а саме правила користування інтернетом , етикет спілкування в інтернеті, закони інтернету та позитивні та негативні явища, які можуть виникати у користувачів.

Класний керівник: Ельвіра Куті