“Безпечне використання інтернету”

У сучасному світі  повноцінне життя людини неможливо  уявити без інформаційних технологій. Але разом з тим  в результаті проникнення комп’ютерів та інтернету в повсякденне  життя людини з’явилися і хвороби, про які ще кілька років тому ніхто не знав – це комп’ютерна та інтернет – залежності.

Метою виховної справи, в 5-Б  класі стало визначення та аналіз проблем пов`язаних із комп`ютером та інтернетом. Для цього учні переглянули відеоролик “Безпечне використання інтернету”. Відбулося активне обговорення питань, порушених у цьому відео.

Ознайомилися із десятьма правилами безпечного інтернету. Діти критично поставилися до обмежень користування соціальними мережами, особливо  комп’ютерними  іграми.  Але після бурхливого обговорення дійшли висновку, що все-таки, цих правил треба дотримуватися, як будь-яких правил у житті.

Класний керівник 5-Б класу             В.О.Гушила