7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету – Safer Internet Day – під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Це буде вже 20 День безпечного Інтернету.

В рамках тижня “Безпечний Інтернет ”. 7 лютого відбувся тематичний діалог з учнями 6-А класу на тему “Комп’ютерна залежність – це небезпечно ”. Метою заходу було дослідити позитивні і негативні наслідки Інтернету; сприяти обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті та про шляхи їх подолання; мотивувати їх поширювати цю інформацію у своєму середовищі. Практичним – психологом  Збурлюк Н.М. був проведений психологічний практикум “Безпечний Інтернет ”. Де діти обговорили позитивні та негативні можливості інтернету. Із зацікавленням грали в гру “Так чи ні – мій досвід користування Інтернетом ”. Учні також переглянули презентацію “10 золотих правил безпеки в  Інтернеті”. На завершення заходу учні склали пам’ятку “Безпечний Інтернет ”.

Тільки в процесі інтелектуального та культурного розвитку людина може оцінити всі переваги Глобальної мережі. Для цього у неї є всі можливості. Адже, хто володіє інформацією, той володіє світом. Тільки не треба забувати, що інформацію можна легко пошкодити та знищити, тому безпека роботи в Інтернеті є основоположною на початку роботи у Всесвітній павутині.  Класний керівник 6-А класу                Лютик Людмила