«Нові корисні підказки. Увага! Інтернет!»

Інтернет може бути прекрасним і корисним засобом для навчання, відпочинку і спілкування з друзями. Але, як і реальний світ, він теж може бути небезпечним!

В рамках Тижня « Безпечний  Інтернет» та з метою вивчення основ безпечного користування мережею Інтернет, правил електронного спілкування, захисту особистої інформації  в 2- Б класі  Новоселицького  ліцею №1  проведено  виховну справу  «Безпека в мережі  Інтернет»

Другокласники подивилися мультфільми про безпечне користування Інтернетом: «Нові корисні підказки. Увага! Інтернет!», «Безпечний Інтернет. Найжахливіший тиждень Петрика», дізналися більше про Інтернет-культуру, пригадати правила Інтернет спілкування та дали обіцянки їх дотримуватись, а також познайомилися з цікавими, а головне, безпечними Інтернет-ресурсами.. Після перегляду діти відповідали на поставлені запитання, розповідали цікаві історії, пов’язані з використанням Інтернету. Опрацювали  пам’ятку для учнів  « Основні правила  безпечного користування  Інтернетом».

Класний  керівник  2-Б класу : Людмила  Кодряну