Виховний захід  «Обирай рідну, говори українською!»

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Для кожного народу мова – найбільший скарб, віддзеркалення душі народу, його історії.

Українська мова ввійшла до трійки найкрасивіших мов світу. Також вона є однією з найбільш вокальних та милозвучних мов світу, є однією із найдавніших на нашому континенті.

З метою розширити знання учнів про українську мову, показати її красу та багатство, забезпечити моральне виховання учнів, збагатити словарний запас, ми, учні 8-Б класу, на виховному заході говорили про цікаві факти нашої мови, про те як можна захистити українську мову. Учні вкотре переконалися що знати і берегти рідну мову – це обов’язок кожної людини.

Розмовляймо українською!

Класний керівник                                                      Блейбер С.О.