“Будь же рідна Україна під гербом цим вільна й сильна”, під таким гаслом розпочався виховний захід у 5-В класі в рамках тижня «Єдиний скарб у тебе – рідна Батьківщина», що проходить цього тижня в Новоселицькому ліцеї 1. Захід був проведений у форматі національно-патріотичного артмайданчику, метою якого було  виховати в учнів шанобливе ставлення до державних символів, повагу до історії свого народу, розвинути логічне мислення та творчу майстерність.  Під час створення власноруч Герба нашої славної України п’ятикласники разом з класним керівником Яною Дисар зробили відеоекскурс в історію виникнення символа, ознайомились із основними версіями походження й тлумачення значення тризуба. Взявши в руки жовтий та синій олівці, діти висловлювали думки щодо кольорової гамми Герба і дійшли висновку, що золотий Тризуб на синьому щиті – національний символ українців, який поєднує в собі дух нашого народу, підкреслює свободолюбство та незалежність, зв’язує між собою покоління українців. По завершенню заходу учні продемонстрували свою творчість, Герби замайоріли в руках п’ятикласників – символ, який разом із Прапором та Державним Гімном України незримими нитками згуртовує українців, робить єдиною і неповторною нацією!

Яна Дисар, класний керівник 5-В класу