Всесвітній день космонавтики

12 квітня все людство відзначає Всесвітній день авіації та космонавтики. Воно встановлено на честь першого польоту людини в космос.

З учнями 3 – А класу Новоселицького ліцею № 1 була проведена онлайн виховна справа , присвячена цій даті. Діти переглянули презентацію «Дорога в космос». Дізналися дуже багато цікавих фактів про Юрія Гагаріна – першого космонавта та Леоніда Каденюка – українського космонавта.  Україна – космічна держава.  Багато науковців мають українське коріння. Це К. Ціолковський, М. Кибальчич, С. Корольов. Першим здійснили політ  в космос тварини.

Цікавим фактом виявилося, що у майбутньому, а саме у листопаді 2024 р. полетять 4 людини до Місяця. Політ буде тривати 10 днів.

Провели космічну вікторину, де було багато творчих запитань. Учні малювали малюнки про космос, ракети, літаки. В майбутньому мріють полетіти на сучасних літаках, відвідати інші планети. Для цього треба вчитись, переборювати труднощі, добиватися своїх цілей.

Класний керівник: С.І. Волканеско