Безпека понад усе

Дуже важливо змалку навчити дітей дбати про власну безпеку і розрізняти небезпечні предмети, запобігати небезпечних ситуацій. Саме тому у 3 – А класі Новоселицького ліцею № 1 була проведена виховна справа «Що таке безпека». Пройшла вона у кабінеті безпеки, який нещодавно облаштували. Учні ознайомилися з різними локаціями: правилами поводження з газом, з вибухонебезпечними речовинами, мінами, снарядами, пожежною безпекою, першою медичною допомогою. З цікавістю третьокласники читали та обговорювали зміст стендів з порадами та правилами безпеки. Грали в гру «Безпечний рух». Дівчаткам сподобалося надавати першу медичну допомогу.

Отже, діти добре зрозуміли, що безпека є найважливішою з людських потреб, це відсутність загроз життєво важливим інтересам людини: здоров’ю і добробуту. Потрібно бути обережним, уважним і дотримуватися усіх правил.

Класний керівник: С.І. Волканеско