Дбайте про природу

22 квітня відмічають Міжнародний день Землі. Наша планета наділена унікальним потенціалом, розташована в умовах, які дозволяють бурхливий розквіт життя. З метою об’єднати людей планети берегти природу, примножувати її багатства, бережливого відношення до природи, економного використання природних ресурсів була проведена виховна справа у 3 – А класі Новоселицького ліцею № 1 «Бережи природу». Учні переглянули презентацію «Всесвітній день Землі». Переконалися, що без природи неможливе життя. Довідалися, що на планеті є безліч екологічних проблем. Діти презентували своє бачення, як зберегти природу, ліси, воду, ґрунти, тварин і рослин. Школярі дізналися, що найцікавіші факти про Землю можна знайти в популярній енциклопедії «Дітям про все на світі». Дійшли до висновку, якщо люди не будуть берегти природу, то буде велика катастрофа. Тому щороку про це нагадують всім. Люди, бережіть нашу планету, бо вона найкраща у світі.

Класний керівник: С.І. Волканеско