Довкілля – це вся жива і нежива природа, що оточує людину. Довкола людини, зокрема дитини, є навколишнє середовище: соціальне, природне та штучне, з якими так чи інакше вона взаємодіє.  Вплив на людину може бути як позитивний, так і негативний. Наше завдання обрати правильний шлях до порозуміння із середовищем де ми живемо.

Тому, в межах тижня безпеки життєдіяльності у 5-А класі Новоселицького ліцею №1 проведено виховну справу «Твоя безпека – це твоя уважність». Мета заходу:  познайомити учнів із  правилами безпечної поведінки у довкіллі, вчити учнів  спостерігати за живою та неживою природою, аналізувати  свої  вчити та вчинки  однолітків  при користуванні  з побутовими приладами; правильне поводження з вогнем; розвивати загальнолюдські цінності;  виховувати  дбайливе  ставлення до свого життя і здоров’я.

На основі отриманої інформації з презентації та відео діти випустили стіннівку «Безпечне довкілля», де були представлені основні ситуації безпеки та захисту дитини.

Отже, діти збагатили свої знання про небезпеку від побутової техніки, ознайомилися із небезпечними ситуаціями, що можуть виникнути в побуті, шляхами їх запобігання та з правилами користування газом, електроприладами.

Завдання кожної людини — берегти своє здоров’я.

Наталія Підлісна класний керівник 5-А класу