Привіт, Воїне!

В рамках тижня героїко-патріотичного та військового виховання у 8-Б класі відбулась виховна справа на тему: «Ми – Громадяни України, ми – Громадяни Всесвіту», метою якої було виховувати патріотичні почуття в учнів, дати поштовх до самовдосконалення людини, здатної гідно існувати і самореалізовуватися за складних реалій ХХІ століття, формувати соціально компетентного, активного, відповідального громадянина й патріота України. Під час виховної справи восьмикласники дізналися кого називають патріотом, назвали відомих українців-патріотів, висловили власну думку про те, як вони відносяться до патріотизму.

Ліцеїсти  приєднались до патріотичної акції під назвою  «Лист на передову».

Діти натхненно писали та малювали листи-подяки на підтримку нашим солдатам – Захисникам та Захисницям України. Учні сподіваються, що ці листи стануть для наших захисників мотивацією, нагадуванням про те, що їх чекають вдома, та оберегом, який допоможе пройти крізь темні часи.

Класний керівник 8-Б класу: Р.Г. Одажіу