#НПВБуковини2023 #ДеньЗахисниківУкраїни2023

Україна завжди була країною героїв та патріотів. Відважні чоловіки і жінки, які віддали своє життя заради захисту рідної землі, стали справжніми символами відданості та мужності. Для того, щоб виховати молодше покоління в патріотичному дусі та надихнути їх на великі справи, в 6-В класі Новоселицького ліцею №1 відбулася особлива подія – зустріч учнів із захисником України Олексієм Басарабою під час проведення бібліотечного заходу “Душу – Богові, життя – Україні, честь – для себе!”, що зорганізували класний керівник Яна Дисар та бібліотекар школи Валентина Лунік. Основним меседжем заходу було висловити підтримку та вдячність захисникам та захисницям України та нагадати учням про важливість патріотизму, вірності власним цінностям і глибокому зв’язку з рідною країною.

Олексій Олексійович поділився своїм досвідом та історіями з передової, про службу в місцях бойових дій, розповів про важливість військової служби та відданості рідній країні. Його розповідь вразила учнів, які почали розуміти, як важливо бути вірними своїм цінностям і готовими вступити в боротьбу за них.

Однією із найемоційніших моментів заходу стала можливість учнів задавати питання Олексію. Вони цікавились не лише його військовим досвідом, але і побутовими аспектами служби, які також виявилися важливими для молодих людей, які можуть зрозуміти, що служба ЗСУ – це не лише виклик, а й можливість розвивати свої навички та стати справжнім патріотом.

Зустріч закінчилася словами подяки та фотосесією з героєм. Шестикласники відчули, що їх серця наповнені патріотизмом та гордістю за свою країну. Ця подія залишиться у їхній пам’яті як незабутній досвід, який надихне їх на великі справи та відданість Україні.

Яна Дисар, класний керівник 6-В класу