День ментального здоров’я в Новоселицькому ліцеї №1

День психічного здоров’я або ментального здоров’я у світі та в Україні відзначається щороку 10 жовтня. Свято покликане звернути увагу на проблеми, пов’язані з психічним станом людини та підтримки людей з подібними захворюваннями.

Ментальне здоров’я є важливою складовою психофізичного розвитку здобувачів освіти, що поєднує здоровий дух, гарне фізичне самопочуття та психіку людини із соціальним складником.

Тому з метою підвищення рівня обізнаності щодо проблем психічного здоров’я з педагогами та учнями ліцею було проведено наступні заходи:

• Психологічний практикум з педагогами “Дбаємо про ментальне здоров’я”, повторення вправ із саморегуляції емоцій, перегляд відео “Скажи чесно, як ти”, робота з антистрес-розмальовками.
  • Презентація для педагогів сторінки програми ментального здоров’я

” Ти як?”

• Коло єднання з учнями 6-Б класу “Взаєморозуміння у нашому класі”.
  • Танцювальні перерви для учнів початкової ланки школи (спільно з вчителем хореографії Гордою Н.А.)
  • Рекомендації для педагогів щодо проведення психологічних хвилинок на уроках.

Практичний психолог                                   Збурлюк Н.М.

Соціальний педагог                               Кочервей К.В.