«Обережно, незнайомець!»

В рамках тижня «Протидії торгівлі людьми», що проходить в Новоселицькому ліцеї №1, важливо надати учням інформацію та навички, які допоможуть їм уникнути небезпеки, пов’язаної з можливою торгівлею людьми. Так, 11 жовтня в 5-А класі була проведена виховна справа «Обережно! Незнайомець». Захід розпочався з ознайомлення з темою торгівлі людьми та її актуальністю. Класний керівник пояснив учням, що торгівля людьми є сучасною формою работоргівлі, де люди стають жертвами, а їх права порушуються. Вони дізналися про різні аспекти цієї проблеми, такі як рабство в інтернеті, примусова праця та інші види експлуатації. Також було наголошено про важливість  розрізняти знайомих та незнайомих в онлайн-середовищі. За допомогою обговорення реальних ситуацій, учні отримали практичні навички щодо безпечного спілкування. П’ятикласники  навчилися визначати потенційно небезпечні ситуації та розпізнавати ознаки торгівлі людьми. По завершенню заходу учні переглянули п`єсу – казку «Обережно, незнайомець!».

Антон Дисар, класний керівник 5-А класу