«Обережно! Незнайомець»

У рамках тижня протидії торгівлі людьми в 5-Б класі була проведена виховна справа на тему: «Обережно! Незнайомець». Метою якої було: розширити знання з основних правил особистої безпеки при зустрічі з незнайомими людьми у на вулиці, вдома, під час телефонної розмови, ознайомити і вивчити способи уникнення небезпеки; розвивати здатність орієнтуватися у складних ситуаціях, реально оцінювати небезпеку; формувати навички правильної поведінки, коли дзвонять у двері, по телефону; вчити, як поводитися в різних місцях, коли заблукав; виховувати сміливість, спостережливість, винахідливість.

Під час виховної справи соціальний педагог Крістіна Кочервей розповіла п’ятикласникам про правила безпеки спілкування з незнайомими дорослими, розглянули та обговорили ситуації, в яких діти можуть опинитись на вулиці, вдома, на власному подвір’ї. Ознайомились з основними діями, коли вони вдома самі, коли до них зателефонували незнайомі або подзвонили у двері. Ці знання п’ятикласникам необхідні, щоб зберегти здоров’я, майно їхньої родини, а можливо, і своє життя.

І на завершення виховної справи учні переглянули п’єсу-казку Світлани Конощук «Обережно, Незнайомець».

Класний керівник 5-Б класу            Оксана ПЕТРОВА