«Здорове харчування – вимога сьогодення»

Здорове харчування – стиль життя,

який сприяє міцному здоров’ю та довголіттю.

Це довгострокова стратегія, а не

короткострокове  вирішення швидких завдань.

Бути здоровим – трендово, чи бути в тренді – здорово? На це питанні учні 8-Б класу намагалися дати відповідь під час виховної справи на тему: «Здорове харчування – вимога сьогодення»  до Всесвітнього дня здорового харчування, яка проходила  у формі квесту.

Метою квесту було  сприяти отриманню учнями знань про поняття «здоров’я», «здоровий спосіб життя», визначення та усвідомлення факторів, що впливають на здоров’я, створення умов для формування в учнів позитивного ставлення до життя та власного здоров’я; навчитися розумно ставитися до свого здоров’я, поважати фізичну культуру, гартувати свій організм, раціонально харчуватися. Під час квесту восьмикласники дізнались про здорове харчування,  раціональне харчування, рекомендації для здорового харчування від МОЗ.

А домашнім завданням для учнів було приготувати самостійно страву на вечерю і смачно та корисно повечеряти.

Проведена робота була змістовною, корисною та цікавою.

Класний керівник 8-Б класу: Одажіу Р.Г.