«Щоб здоровим зростати, корисну їжу треба вживати!»   Під таким гаслом пройшов виховний захід   у 3-А класі. Під час виховного заходу учні  обговорили правила культури харчування,  збагатили практичний досвід,  акцентуючи увагу на зв’язок між здоров’ям і харчуванням. Команди хлопців і дівчат презентували рекламу корисних чи антирекламу шкідливих продуктів харчування під назвою «Моя тарілка здорового харчування» . Представники від обох команд приготували «Обід від шеф кухара», тим самим сприяли формуванню ціннісних установок на здорове харчування та ведення здорового способу життя. Такі заходи надають  можливість виявляти творчу ініціативу, приймати рішення, заохочувати учнів до досліджень та експериментувань.

Класний керівник: Ельвіра Куті