#Вірювмайбутнє твоє,Україно!2023

Нам у спадок досталася чудова земля, багата, красива. Ми належимо до прекрасного народу, миролюбного, працьовитого, творчого, стійкого…

Дуже важкий тернистий шлях пройшла Україна до своєї Незалежності. І тільки Віра дає нам сили вистояти і захистити свою Вітчизну.

Шкільна бібліотека виконує важливу роль у вихованні наших учнів. Адже книжка – невичерпне джерело мудрості народної. І Міжнародний місячник шкільних бібліотек став поштовхом до проведення цікавих заходів у школах України під надихаючим гаслом «Вірю в твоє майбутнє, Укроїно».

Так у 5-Б класі Новоселицького ліцею №1 пройшла благодійна акція «Подаруй книжку товаришу». Діти щиро поділились книжками із власних бібліотечок і натхненно розповіли про кожну з них.

Ці щедрі подарунки будуть відправлені дітям, які проживають у містах і селах, що постраждали від війни.

Шкільний бібліотекар                  Валентина ЛУНИК

Класний керівник 5-Б класу                 Оксана ПЕТРОВА