Електроприлади — це частина нашого щоденного життя. Вони допомагають нам готувати їжу, прати одяг, розважатися та навіть навчатися. Але важливо пам’ятати про безпеку, коли користуємося цими приладами. Тому учні 4-Б класу перед початком канікул нагадали правила користування електроприладами, переглянули відео, презентацію на тему та дали особисті поради однокласникам, під керівництвом вчителя, щодо користування побутовими електроприладами.

Головними правилами для учнів стали:

Завжди проси про допомогу дорослих, не грайся з розетками і електроприладами, не торкайся електроприладів мокрими руками, вмикай та вимикай прилади правильно, не перевантажуй розетки.

Діти нагадали ці правила та постійно дотримуються їх. Безпека завжди на першому місці!

Гуцуляк В.В.