Нестандартні уроки дозволяють урізноманітнювати форми й методи роботи, позбавлятися шаблонів, створюють умови для виховання творчих здібностей школяра, розширюють функції вчителя, дають змогу враховувати специфіку певного матеріалу та індивідуальні особливості кожної дитини. Таким є урок-дискусія. В рамках тижня про безпеку життєдіяльності в 5-А класі були проведені дискусії «З чого починається безпека?» І відповідь проста: безпека починається ще вдома! Учні провели дискусію, розглянули питання небезпечних ситуацій та вирішення проблем. За допомогою інтерактивних ресурсів, ігор повторили правила безпечної поведінки вдома, на вулиці, в інтернеті, тощо. Така нестандартна форма уроку сприяла формуванню пізнавальних інтересів школярів, діти безпосередньо брали участь у процесі навчання, розвитку своєї особистої думки.

Лозовінська Софія