«Безпека та небезпека»

Життя людини має дуже велику цінність. За статистикою, половина трагічних випадків на дорозі, у побуті, на дозвіллі відбувається за участі дітей. І це страшний показник. А головна причина всіх бід – це необережність, незнання елементарних правил безпеки.

Під час тижня безпеки життєдіяльності для того, щоб обґрунтувати важливість дотримання безпечної та відповідальної поведінки задля збереження життя та здоров’я  школярів у 6 – Б класі була проведена виховна справа. Діти, переглянувши презентацію «Безпека та небезпека», усвідомили, що насправді може  їм загрожувати у повсякденні. У підсумку натхненно попрацювали над стінгазетою «Безпека життєдіяльності – шлях до безпечного дитинства» – малювали своє бачення небезпечних ситуацій  та безпечної поведінки.

Класний  керівник  6 – Б класу                         В.О. Гушила