Безпека в побуті.  Сам вдома.

Довгоочікуваний час в навчальному році — канікули. Напередодні  осінніх канікул , у рамках тижня  знань з основ безпеки життєдіяльності , у 3-Б класі проведено виховну справу «Безпека в побуті. Правила безпечної поведінки. Сам вдома.» Виховну справу провели   в кабінеті  безпеки .Метою було  повторити та закріпити  навички  з правил безпечної поведінки, під час канікул ,щоб  учні могли почуватися безпечно.

Третьокласники  переглянули   навчальний  відеоролик «  Безпека в побуті. Правила безпечної поведінки. Сам вдома» , де діти вивчали правила безпечної поведінки в побуті, знайомилися з видами небезпеки, виявляли небезпечні місця в домі, поглиблювали знання при експлуатації газо- та електроприладів, при користуванні предметами побутової хімії.

Проведена справа та отримані знання допоможуть дітям не розгубитися у надзвичайних ситуаціях  відповідально ставитися до збереження власного життя та здоров’я.

Класний керівник 3-Б класу : Людмила  Кодряну